Кабачки, як і огірки, постійно потребують азотних підживлень, тому внесення раз на 10 днів настою з коров’яку, або бур’янів, більш ніж виправдано.
Видання «Новини Вінниці» продовжує інформувати читачів про необхідні роботи на городі, у саду та квітнику.
Для приготування нарвіть відро будь-яких бур’янів, залийте водою і чекайте 5-7 днів. Потім кожні 2 літри настою, що вийшов, розводьте на відро чистої води і поливайте рослини.
Для кабачків, додають в зелене підживлення, ще йод та бор.
Дані елементи дуже добре стимулюють утворення нових і нових жіночих квіточок.
10 крапель йоду і 2 грами розведеної борної кислоти в теплій воді, додайте в готовий зелений настій для поливу і підгодовуйте по 2 літри під кожну рослину.
Настої можна замінити на підживлення гранульованим сухим гноєм, кінським або коров’ячим, це дуже зручно та поживно для рослин. Кожні 10 днів розкидайте по 1 столовій ложці сухих гранул під кожну рослину та ретельно поливайте.
Друге підживлення для лінивих. Це добриво називається азофоска, воно забезпечить надходження до коріння рослин, таких основних речовин як: азот фосфор та калій у легкодоступній формі.
Добриво не спричинить накопичення нітратів, тому його можна сміливо використовувати для кабачків. Раз на 15 днів полийте рослини з розрахунку 1 столова ложка азофоски на 10 літрів води. Підживлення здійснюється під корінь по 2 літри на кущ.
І на третьому місці такі добрива, як кальцієва селітра та сульфат амонію.
Перше добриво містить у своєму складі легкодоступний азот із кальцієм, а друге підживлення азот із сіркою. І те, й інше добриво дуже підходить для баштового плодоношення кабачків, перевірено на особистому досвіді. Плоди виростають красивими та екологічно чистими.
Для підживлення розведіть 1 столову ложку кальцієвої селітри на 10 літрів води, а через 12-15 днів внесіть за таким же принципом амонію сульфат.