Липень на городі: Поради на останній календарний тиждень місяця

Популярні статті

У липні можна насолоджуватися плодами своєї праці: триває збирання ранніх сортів картоплі, огірків, помідорів, часнику, цибулі та інших овочів, а також зелені.

Видання «Новини Вінниці» продовжує інформувати читачів про те, які роботи можна проводити до кінця липня в саду, на городі та квітнику.

Огірки збирають часто, через день, щоб не допустити переростання та стимулювати появу нових зав’язей. Так само не дають переростати кабачкам. Часник і цибулю викопують, як листя пожовтіє та висохне.

На гарбузах видаляють бічні пагони, які не мають плодів, а також вкорочують пагони з плодами, залишаючи 3–4 листки після плоду. Усього на рослині їх має бути не більше 3–4.

Триває полив і підживлення городини. Поливати краще рідше, але рясніше, ніж часто, але потроху. Використовують лише відстояну нехолодну воду. Рослини поливають вранці або ближче до вечора, так, щоб бризки не потрапляли на листя.

Триває обробка городини проти шкідників і хвороб. Томати в дощові місяці можуть потерпати від фітофтори. Ефективно борються з нею мідьвмісні препарати. Це може бути 1-відсоткова бордоська рідина (100 г мідного купоросу та 150 г вапна на 10 л води). Витрата — 2 л на 10 кв.м.

Триває заготовка лікарських рослин. Можна розпочати підготовку погребу до закладання нових врожаїв.

Про місто